x Items in my bag 0
0 £0.00
+380 (94) 887-87-67
<strong>Експрес ортезування</strong>

Експрес ортезування

/21 Jul 2022, 1:30 PM

З великим задоволенням презентуємо нову послугу, що з’явилась у нашому центрі – експрес ортезування.

Коротеньке визначення ортезування, як одного із консервативних методів лікування різноманітних патологій ОРС.

Ортезування - це консервативний метод лікування і попередження патологій опорно-рухової системи (ОРС), що полягає в тому, що збереження або відновлення форми і функцій уражених сегментів здійснюється за допомогою спеціальних технічних пристроїв - ортезів.

Ортези можуть виконувати такі функції:

  • фіксуючу, тобто, жорстко фіксувати сегменти ОРС в заданому положенні;
  • коригуючу, тобто, здійснювати корекцію відносного положення сегментів ОРС;
  • розвантажуючу, тобто, за рахунок перерозподілу навантажень, знижувати їх вплив на уражені сегменти ОРС.

Найчастіше ортези виконують кілька функцій одночасно.

За призначенням ортези діляться на три основні групи:

  • профілактичні, що застосовуються для попередження травм і профілактики загострень ряду хронічних захворювань;
  • лікувальні, що застосовуються при комплексному лікуванні захворювань що призводять до порушення функцій ОРС, а також у відновлювальному періоді після травм і операцій;
  • тривалого користування, що застосовуються для поліпшення якості життя інвалідів зі стійкими вродженими чи набутими порушеннями функцій ОРС.

Як ми неодноразово зазначали, ДЦП дуже часто призводить до ускладнень саме з боку опорно-рухового апарату – це і контрактури, і вивихи та підвивихи кульшових суглобів, деформації суглобів, вальгусні постави тощо. Нажаль, якщо вчасно не зреагувати, виправити вищевказані проблеми можливо лише шляхом хірургічного втручання.

Саме ортезування покликане запобігти подібним проблемам у майбутньому і уникнути болісної та складної операції. В нашому центрі ми пропонуємо  експрес ортезування.

Ми виготовимо  індивідуальні ортези з легких сучасних матеріалів таких, як  HМ сast, Splint-шин та сучасних низькотемпературних пластиків (Turbocast та I-Cast). Всі заміри та виготовлення будуть зроблені прямо при Вас – немає потреби приїжджати декілька разів.  Всі матеріали є легкими та прозорими для рентгенівського обстеження. Наші ортези можна мити, плавати в басейні, робити будь-що. Вони легкі та пропускають повітря. Легко знімаються та одягаються. Навіть вдома ви можете самостійно відкоригувати їх форму за потреби.

Матеріали підбираються індивідуально, можуть накладатися на будь-яку частину тіла як дорослим, так і дітям. Сам матеріал дозволяє коригувати свою форму – наприклад дитині незручно, з’явилися болісні відчуття  - за кілька хвилин ці проблеми легко вирішуються без додаткових витрат.

Лікарі та спеціалісти нашого центра знають, як проводити реабілітацію навіть у наших самих маленьких пацієнтів. І ми знаємо, як допомогти!!!

 

З питань запису на реабілітацію і попередньої консультації, звертайтесь за телефоном: 

+380 (94) 887-87-67

 

Бажаєте щоб ми вам зателефонували? Для цього заповніть форму зворотнього зв'язку!

 

Ознайомитися з детальним переліком процедур та їх вартістю ви зможете на нашому сайті за посиланням Перелік процедур та їх вартість